MRF Turinio bankas MRF Turinio bankas
Prisijungti
Pagrindinis
Žiūrėti visus Video Audio Tekstas
Žiūrėti visus Video Audio Tekstas
Žiūrėti visus Video Audio Tekstas
Žiūrėti visus Video Audio Tekstas
Žiūrėti visus Video Audio Tekstas
Žiūrėti visus Video Audio Tekstas
Žiūrėti visus Video Audio Tekstas
Žiūrėti visus Video Audio Tekstas
Žiūrėti visus Video Audio Tekstas
Privatumo politika DUK
Šviečiamoji žurnalistika • 2026.03.26 19:52

„Kas po mūsų?“. Ar sakydami „vienas žmogus nieko nepakeis“ mes tiesiog ieškome pasiteisinimo?

Žinių radijas
Žinių radijas

Turinį įkėlė

Your browser does not support the audio element.

Gyvename pasaulyje, kuriame dažnai pamirštame, kad gamta turi savo ribas. Miškai nyksta, upės teršiamos, oras prastėja, o mes kartais jaučiamės bejėgiai, galvodami, kad vieno mūsų veikla nieko nepakeis. Bet kas nutiktų, jei pradėtume žiūrėti kitaip – ne tik į problemas, bet ir į galimybes? Jei pamatytume, kad kiekvienas sprendimas, kiekvienas mūsų pasirinkimas gali formuoti ateitį, kurią paliksime po savęs?

Laidoje dalyvauja aplinkosaugos aktyvistas Martynas Balsys.

Laidą „Kas po mūsų?“ remia Medijų rėmimo fondas.

Viršelio iliustracija: pexels.com

Autorius: Goda Kareniauskaitė

Turinio šaltinis

Kopijuoti, platinti ar skelbti šį turinį be autoriaus raštiško sutikimo draudžiama

Panašūs įrašai

2026-03-26

„Kas po mūsų?“. Perkame, išmetame, kartojame: ar yra kita išeitis?

„Kas po mūsų?“. Perkame, išmetame, kartojame: ar yra kita išeitis?
2026-03-26

„Kas po mūsų?“. Nieko nepirkimo iššūkis: kiek galima sutaupyti?

„Kas po mūsų?“. Nieko nepirkimo iššūkis: kiek galima sutaupyti?
2026-03-26

„Girdžiu tavo nuomonę“. Kuriems lietuviams – Lietuva?

„Girdžiu tavo nuomonę“. Kuriems lietuviams – Lietuva?
2026-03-26

„Girdžiu tavo nuomonę“. Ar karas Irane – didžiausias Trumpo strateginis (pra)laimėjimas?

„Girdžiu tavo nuomonę“. Ar karas Irane – didžiausias Trumpo strateginis (pra)laimėjimas?
2026-03-26

„Girdžiu tavo nuomonę“. Ar Lietuvoje dar liko vietos tiems, kurie nėra nei „vatnikai“, nei „konservatnikai“?

„Girdžiu tavo nuomonę“. Ar Lietuvoje dar liko vietos tiems, kurie nėra nei „vatnikai“, nei „konservatnikai“?
Dalintis straipsniu
„Kas po mūsų?“. Ar sakydami „vienas žmogus nieko nepakeis“ mes tiesiog ieškome pasiteisinimo?