„Kas po mūsų?“. Perkame, išmetame, kartojame: ar yra kita išeitis?
Žinių radijas
Turinį įkėlė
Gyvename pasaulyje, kuriame daiktai vis greičiau atsiranda ir vis greičiau dingsta iš mūsų gyvenimo. Nusiperkame, panešiojame, pamirštame – ir judame prie kito. Bet kas nutiktų, jei į daiktus pradėtume žiūrėti kitaip? Jei pamatytume ne tik jų kainą, bet ir istoriją, galimybę gyventi dar kartą?
Laidoje kalbėsimės su projekto „TryToUpcycle“ iniciatoriumi Povilu Jaudagiu, kuris suteikia naują gyvenimą seniems daiktams ir kartu su žinomais žmonėmis leidžiasi į netikėtas keliones po dėvėtų drabužių pardutuves, bandydamas parodyti, kad vartoti galima ir kitaip.
Laidą „Kas po mūsų?“ remia Medijų rėmimo fondas.
Viršelio iliustracija: pexels.com
Autorius: Goda Kareniauskaitė
Kopijuoti, platinti ar skelbti šį turinį be autoriaus raštiško sutikimo draudžiama