MRF Turinio bankas MRF Turinio bankas
Prisijungti
Pagrindinis
Žiūrėti visus Video Audio Tekstas
Žiūrėti visus Video Audio Tekstas
Žiūrėti visus Video Audio Tekstas
Žiūrėti visus Video Audio Tekstas
Žiūrėti visus Video Audio Tekstas
Žiūrėti visus Video Audio Tekstas
Žiūrėti visus Video Audio Tekstas
Žiūrėti visus Video Audio Tekstas
Žiūrėti visus Video Audio Tekstas
Privatumo politika DUK
Regioninės žiniasklaidos projektai • 2025.05.28 13:44

Varžybų nugalėtojai – Jiezno komanda

Laikraštis „Gyvenimas“
Laikraštis „Gyvenimas“

Turinį įkėlė

Varžybų nugalėtojai – Jiezno komanda
Your browser does not support the audio element.
Varžybų nugalėtojai – Jiezno komanda. Gegužės 19 d. Išlaužo pagrindinėje mokykloje vyko kasmetinės Jaunųjų šaulių lengvosios atletikos ir mažojo futbolo varžybos. Jaunieji šauliai į varžybas susirinko iš Išlaužo (R. Meškauskas), Pakuonio (D. Juodsnukis) ir Balbieriškio (K. Žilinskas) pagrindinių mokyklų bei Jiezno gimnazijos (S. Žalys). Varžybas pradėjome rikiuote Išlaužo pagrindinės mokyklos stadione, kur mus pasveikino mokyklos direktorė R. Žilinskienė, Jaunųjų šaulių vadas S. Žalys, o su varžybų eiga visus supažindino vyr. teisėjas R. Meškauskas. Pirmojoje rungtyje susirungė merginos, bėgusios 60 m distanciją, po jų – vaikinai, bėgę 100 m distanciją. Mergaitės bėgo 500 m, o vaikinai – 1000 m. Pastarosiose rungtyse triumfavo Gabija Makštutytė (Balbieriškis), Paulius Stabačinskas (Jieznas), Rosita Revuckaitė (Išlaužas) ir Arnas Naginevičius (Jieznas). Vėliau vyko kamuoliuko metimo ir rutulio stūmimo rungtys. Jose nenugalimi buvo Jiezno gimnazijos atletai Ieva Mongirdaitė ir Nojus Judickas. Svarstį kilojo patys stipriausi mokyklų vaikinai, kur pirmosios vietos medaliu pasipuošė Išlaužo pagrindinės mokyklos sportininkas Mantas Akšonaitis. Varžybas baigėme parko tinklinio ir mažojo futbolo rungtimis. Tinklinio aikštelėje triumfavo Pakuonio pagrindinės mokyklos merginos, antrosios vietos medaliais pasipuošė Balbieriškio merginų komanda, trečioji vieta atiteko Jiezno gimnazijos merginoms. Futbole savąjį čempionų titulą apgynė Jiezno futbolininkai, antrąją vietą iškovojo Balbieriškio vaikinų komanda, treti liko Išlaužo mokyklos mokiniai. Suskaičiavus komandų visų rungčių taškus trečiosios vietos laimėtojais tapo Išlaužo pagrindinės mokyklos šauliukai, antrą vietą iškovojo Balbieriškio komanda, o nugalėtojos taurę namo parsivežė jiezniškiai. Prie apdovanojimų visi varžybų dalyviai gavo saldžių dovanėlių iš varžybų globėjos, Seimo narės J. Zailskienės, kurias mums perdavė jos patarėja D. Macijauskienė. Tikimės, kad ši graži tradicija tęsis ir toliau. Iki kitų susitikimų! Prienų 206 kuopos jaunosios šaulės Ieva Kimbirauskaitė ir Goda Kimbirauskaitė

Autorius: Laikraštis „Gyvenimas“

Kopijuoti, platinti ar skelbti šį turinį be autoriaus raštiško sutikimo draudžiama

Panašūs įrašai

2026-03-27

Pagerbimo tradicijas kuria su gimnazistais

Pagerbimo tradicijas kuria su gimnazistais
2026-03-27

Anykštėnė diplomatė rengia sankcijų paketus

Anykštėnė diplomatė rengia sankcijų paketus
2026-03-27

Metai ir žmonės – ištirpę žiemos baltume

Metai ir žmonės – ištirpę žiemos baltume
2026-03-27

Fotografai, įamžinę Skarulių miestelį

Fotografai, įamžinę Skarulių miestelį
2026-03-27

Startavo renginių ciklas „Rugiuose prie Babrungo“

Startavo renginių ciklas „Rugiuose prie Babrungo“
Dalintis straipsniu
Varžybų nugalėtojai – Jiezno komanda